خانه / تجهیزات عکاسی / رهگیری وسایل گم شده با Bravo TrackR

رهگیری وسایل گم شده با Bravo TrackR

آیا تابحال خودرو خود را در پارکینگ عمومی گم کرده اید؟ گریز ناپذیر است. شما خودرو را پارک کرده و به خرید میروید، هنگامی که باز میگردید، خاطرتان نیست که آن را کجا پارک کرده بودید. خب احتمالا ریموت خودرو را برداشته و با پرسه زدن در پارکینگ و فشار دادن مداوم دکمه ریموت سعی میکنید تا محل پارک خودرو خود را پیدا کنید. اما این کار میتواند بسیار خسته کننده باشد، بخصوص در یک روز داغ و آفتابی!

اما نیازی نیست که یک سیستم گرانقیمت جی پی اس روی خودرو خود نصب کنید؛ اینطوری بسیار گران است: شما باید یک هزینه ماهانه پرداخت کنید تا بتوانید از آن استفاده کنید، ما بودجه کافی برای پرداخت چنین هزینه های را نداریم، درست است؟

اما آیا راهی هست که بتوان بدون پرداخت این هزینه ها، وسیله نقلیه خود را رهگیری کرد؟ “بله هست!”.

یک شرکت استارت آپی در کالیفرنیا این امر را محقق کرده است؛ آن ها یک وسیله بسیار کوچک ابداع کرده اند که با تلفن هوشمند شما کار میکند و میتواند دقیقا همان چیزی باشد که دنبال آن بودید.

این وسیله دقیقا چیست؟

اسم آن TrackR است. وسیله ای با جدیدترین و به روزترین فناوری در اندازه یک سکه ۲۵ سنتی. این ابزار روش ما را در نگهداری از چیزهای مهم در زندگی تغییر خواهد داد.

رهگیری وسایل گم شده با Bravo TrackR
رهگیری وسایل گم شده با Bravo TrackR

ساده است! اپلیکیشن رایگان ترکر (TrackR) را روی تلفن هوشمند خود نصب کنید، به دستگاه خود متصل شوید و همه چیز تمام است! به راحتی دستگاه را به هر وسیله ای که میخواهید ردیابی شود وصل کنید. تمامی مراحل تنظیمات در پنج دقیقه یا کمتر انجام میشود.

گجت جی پی اس Trackr
گجت جی پی اس Trackr

میتوانید این وسیله را به هر چیزی که میخواهید وصل کنید: دسته کلید،کیف، کیف پول یا گجت هایی با تکنولوژی بروز که دارید و نمیخواهید گم شوند! سپس با استفاده از اپلیکیشن TrackR در چند ثانیه محل شی گم شده را پیدا کنید.

سیستم های گرانقیمت جی پی اس و سرویس های رهگیری را فراموش کنید. هیچکس نمیخواهد برای یک سرویس رهگیری به طور ماهانه پرداخت کند. میدانیم که این موارد میتوانند تا چه حد استرس آفرین باشند و به همین دلیل است که TrackR خلق شده است. این وسیله VIP شما خواهد بود، زمانی که میخواهید مراقب چیزهای مهمتری در زندگی خود باشید.

داستان خودرو را که در بالا گفتیم به خاطر بیاورید. اگر TrackR را داشته باشید میتوانید آن را زیر کفی خودرو، صندوق عقب یا داشبورد پنهان کنید. جایی که در صورت دزدیده شدن خودرو، قابل یافتن نباشد. اگر خاطرتان نیست که خودرو را کجا پارک کرده اید، تلفن خود را برداشته، اپلیکیشن TrackR را اجرا کنید. آیکون “lost item” را انتخاب کنید و اپلیکیشن مختصات دقیق آخرین مکان شناخته شده TrackR را به شما نشان میدهد.

گجت جی پی اس Trackr
گجت جی پی اس Trackr

برای من چقدر آب میخورد؟

شاید فکر کنید که این دستگاه خیلی گران باشد.. اما نه! TrackR فقط ۲۹ دلار قیمت دارد و این هزینه ناچیزی برای آرامش خاطر است، موافقید؟

TrackR را از کجا بخرم؟

از طریق وبسایت سازنده برای خریداران از سراسر دنیا در دسترس است و ظرف یک هفته تحویل داده میشود.

متاپیکس: این وسیله برای ردیابی خیلی چیزها از جمله دوربین DSLR شما میتواند بسیار مفید باشد. یا جا سازی آن داخل کوله تجهیزات عکاسی یا حتی بند خود دوربین!

منبع: smartdevicetrends.com

ترجمه اختصاصی متاپیکس

درباره ی اسماعیل کارگر

دانشجوی مهندسی مکانیک سیالات؛ برحسب علاقه در زمینه های عکاسی، گرافیک، تولید محتوا و سئو فعالیت میکنم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *